Twój koszyk 0 produkt 0,00 zł
Parawany nawannowe to wysokiej jakości szklane panele, które umożliwią zarówno ożywczy prysznic o poranku, jak i relaksującą kąpiel pod wieczór. Dzięki parawanom nawannowym jest to możliwe w jednej łazience. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla ceniących sobie minimalizm i wygodę. Połączenie użyteczności prysznica i komfortu wanny stanie się możliwe, jeśli wybiorą Państwo przy aranżacji przestrzeni łazienki parawany nawannowe. Aby móc wybrać idealny model dostosowany do Państwa oczekiwań, zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą parawanów nawannowych już teraz!
W ofercie znajdą Państwo parawany nawannowe:
- jednoelementowe (jednoczęściowe),
- dwuelementowe (dwuskrzydłowe),
- trójelementowe.
Ten typ parawanów składa się z jednego elementu przymocowanego na stałe do wanny, bądź dwóch elementów ruchomych, gdzie jeden przymocowany jest na stałe. Nie można go otwierać, ani przesuwać. Sprawdzi się w przypadku krótkich wanien. W ofercie parawany nawannowe jednoczęściowe marki Omnires, Sanplast, Riho i inne.
Takie parawany zawierają dwie cześci. Jedno skrzydło jest przymocowane na stałe do wanny, drugie otwiera się na jedną lub też dwie strony bądź dwa elementy są ruchome, gdzie jeden przymocowany jest na stałe do ściany W naszym sklepie znajdą Państwo parawany nawannowe m.in. firmy Riho, Excellent Axel, Actima.
Trójelementowe parawany przeważnie składają się w harmonijkę, co sprawia, że wszystkie elementy są ruchome, tylko jeden jest mocowany do ściany, ale można go również składać. W ofercie posiadamy trójelementowe parawany nawannowe marki Riho, Excelent.